Ole kaitstud – korduvkasutatav näomask

8.00

4H sõnumiga mask on valmistatud mikroobivastase toimega polüesterkangast, mida on kaitse tagamiseks vastavalt töödeldud.

Availability: 5 laos

Kategooria:

4H sõnumiga mask on valmistatud mikroobivastase toimega polüesterkangast, mida on kaitse tagamiseks vastavalt töödeldud. Nimetatud töötlus hakkab hävitama baktereid, mikroobe ja viiruseid alates sellest hetkest, kui need puudutavad kangast. Kangas on 100% polüester, mis on kasutajale ohutu ja mugav ning allergiavaba materjal. Kummipaeltel ei ole mikroobivastast toimet.

No Problem Shield näomask mitmekordselt kasutatav kaitsevahend. Kuna toode on veega pestav, võib seda kasutada uuesti. Laboritestid kinnitavad, et toime säilib materjalis isegi kümne pesu järel ja üle 90 päeva kestel. Kasutajal tuleks pesule järgneval päeval kasutada asendusmaski, et pestud mask jõuaks taastada oma maksimaalse mõju.

No Problem Shield näomask vähendab efektiivselt viiruseid ja baktereid. Seetõttu ei saa näomaski materjali puudutamisel sellest „viiruse levitajat“, kuna see vähendab tõhusalt mikroobe, kui need puutuvad kokku kangast.  See on oluline ka siis, kui kasutaja ei järgi juhiseid näokaitse pealepanekul või võtab selle eest ära ebapuhaste kätega.  Siiski tasub tähele panna, et antud toode on üks võimalik näokaitsevahend. Selle valmistamisel on kasutatud spetsiaalset materjali, millel on mikroobe hävitav mõju, muus osas on tegemist tavalise riidest näomaskiga.

SERTIFIKAADI SAAD ALLA LAADIDA SIIT

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Ole kaitstud – korduvkasutatav näomask”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.